On Sale
10% OFF
SKU: TR02885
Trumpeter 02885 1/48 VH-34D "Marine One" - Re-Edition Plastic Model Kit
$60.29
or 4 payments of $15.07 with
Info
Price Matchup
Description
- Brand:
- Trumpeter
- Title:
- VH-34D 'Marine One'
- Number:
- 02885
- Scale:
- 1:48
- Type:
- Full kit
- Released:
- 2020 New decals
- Barcode:
- 9580208028859 (EAN)
Description
Specifications- Brand:
- Trumpeter
- Title:
- VH-34D 'Marine One'
- Number:
- 02885
- Scale:
- 1:48
- Type:
- Full kit
- Released:
- 2020 New decals
- Barcode:
- 9580208028859 (EAN)
Description
- Brand:
- Trumpeter
- Title:
- VH-34D 'Marine One'
- Number:
- 02885
- Scale:
- 1:48
- Type:
- Full kit
- Released:
- 2020 New decals
- Barcode:
- 9580208028859 (EAN)
Specifications
| SKU | TR02885 |
| Barcode # | 9580208028859 |
| Brand | trumpeter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ