On Sale
10% OFF
SKU: TR09808
Trumpeter Plastic Display Case 316 x 276mm x 136mm - 09808
$38.69
or 4 payments of $9.67 with
Info
Price Matchup
Description
Trumpeter Plastic Display Case 316 x 276mm x 136mm - 09808
Product Specifications
Item No 09808
Item Name DISPLAY CASE
Bar Code 9580208098081
Scale :
Item Type Model Accessories
Model Brief Length:316 mm : Width: 276mm : Height:136 mm
Released Date n/a
Description
SpecificationsTrumpeter Plastic Display Case 316 x 276mm x 136mm - 09808
Product Specifications
Item No 09808
Item Name DISPLAY CASE
Bar Code 9580208098081
Scale :
Item Type Model Accessories
Model Brief Length:316 mm : Width: 276mm : Height:136 mm
Released Date n/a
Description
Trumpeter Plastic Display Case 316 x 276mm x 136mm - 09808
Product Specifications
Item No 09808
Item Name DISPLAY CASE
Bar Code 9580208098081
Scale :
Item Type Model Accessories
Model Brief Length:316 mm : Width: 276mm : Height:136 mm
Released Date n/a
Specifications
| SKU | TR09808 |
| Barcode # | 9580208098081 |
| Brand | Trumpeter |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ