Team Corally - Chassis Tube - MT-G2 - Front - Rear - Aluminum - Black - 1 Set
SKU: C-00180-953
$21.66 5% off RRP
On Sale
5% OFF
Description
Tyre
Description
SpecificationsTyre
Tyre
| SKU | TRC-QZJ01 |
| Barcode # | 8793000012341 |
| Brand | Tornado RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |