On Sale
10% OFF
Description
Propeller set
Description
SpecificationsPropeller set
Propeller set
| SKU | UDI009-05 |
| Barcode # | 8793000010699 |
| Brand | UDI RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |