On Sale
5% OFF
or 4 payments of $2.47 with
Info
Description
Vallejo Tools FlexiSander Dual Grit x3 (90x19x12mm)
Description
SpecificationsVallejo Tools FlexiSander Dual Grit x3 (90x19x12mm)
Vallejo Tools FlexiSander Dual Grit x3 (90x19x12mm)
| SKU | AVT04002 |
| Barcode # | 8429551930024 |
| Brand | Vallejo |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |