On Sale
10% OFF
Description
Vallejo Tools Set of 3 s/s Carvers
Description
SpecificationsVallejo Tools Set of 3 s/s Carvers
Vallejo Tools Set of 3 s/s Carvers
| SKU | AVT02002 |
| Barcode # | 8429551930086 |
| Brand | Vallejo |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |