On Sale
5% OFF
SKU: MR-HDV2BCLA
VOLT METER 2S BALANCE CHARGING LEAD - MR-HDV2BCLA
$45.79
or 4 payments of $11.45 with
Info
Price Matchup
Description
MUCH MORE VOLT METER 2S BALANCE CHARGING LEAD TYPE A (LEFT SIDE) FOR HYBRID TOUCH DUO
Description
SpecificationsMUCH MORE VOLT METER 2S BALANCE CHARGING LEAD TYPE A (LEFT SIDE) FOR HYBRID TOUCH DUO
Description
MUCH MORE VOLT METER 2S BALANCE CHARGING LEAD TYPE A (LEFT SIDE) FOR HYBRID TOUCH DUO
Specifications
| SKU | MR-HDV2BCLA |
| Barcode # | 8809821050988 |
| Brand | MUCH MORE RACING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockBackorder
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ