On Sale
5% OFF
or 4 payments of $3.67 with
Info
Description
XRAY COMPOSITE GEAR DIFF SPUR GEAR - 92T / 64P - XY375792
Description
SpecificationsXRAY COMPOSITE GEAR DIFF SPUR GEAR - 92T / 64P - XY375792
XRAY COMPOSITE GEAR DIFF SPUR GEAR - 92T / 64P - XY375792
| SKU | XY375792 |
| Barcode # | 8581703757924 |
| Brand | XRAY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |