HUDY HARD CASE - 175x85x75MM - ACCESSORIES / AIR VAC 1/10 OFF-ROAD - HD199292-H
SKU: HD199292-H
$44.48
or 4 payments of $3.49 with
Info
Description
XRAY OPEN ECCENTRIC BUSHING SET (2)
Description
SpecificationsXRAY OPEN ECCENTRIC BUSHING SET (2)
XRAY OPEN ECCENTRIC BUSHING SET (2)
| SKU | XY362316 |
| Barcode # | 8581703623168 |
| Brand | XRAY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |