On Sale
4% OFF
Description
XRAY SWEATER HOODED - BLUE (S)
Description
SpecificationsXRAY SWEATER HOODED - BLUE (S)
XRAY SWEATER HOODED - BLUE (S)
| SKU | XY395500S |
| Barcode # | 858170395500990 |
| Brand | XRAY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |