On Sale
4% OFF
Description
WASHER S 12x15x0.1 10
Description
SpecificationsWASHER S 12x15x0.1 10
WASHER S 12x15x0.1 10
| SKU | XY962120 |
| Barcode # | 8581709621205 |
| Brand | XRAY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |