XRAY XB2 Composite Bent Side Chassis Side Guards (2)
or 4 payments of $6.32 with
Info
Description
This is a replacement set of two XRAY XB2 Composite Bent Sides Chassis Side Guards, intended for use with the XB2C 2020 Carpet Edition and XB2D 2020 Dirt Edition Off-Road Buggy Kits.
Description
SpecificationsThis is a replacement set of two XRAY XB2 Composite Bent Sides Chassis Side Guards, intended for use with the XB2C 2020 Carpet Edition and XB2D 2020 Dirt Edition Off-Road Buggy Kits.
This is a replacement set of two XRAY XB2 Composite Bent Sides Chassis Side Guards, intended for use with the XB2C 2020 Carpet Edition and XB2D 2020 Dirt Edition Off-Road Buggy Kits.
| SKU | XY321250 |
| Barcode # | 8581703212508 |
| Brand | XRAY |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock