On Sale
2% OFF
Description
Chassis -3mm Rear Brace: 8XE
Description
SpecificationsChassis -3mm Rear Brace: 8XE
Chassis -3mm Rear Brace: 8XE
| SKU | TLR341024 |
| Barcode # | 605482670026 |
| Brand | TLR |
| Shipping Weight | 0.3430kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |