On Sale
5% OFF
Description
Losi Clutch Springs, Silver(4): 8B. 8T
Description
SpecificationsLosi Clutch Springs, Silver(4): 8B. 8T
Losi Clutch Springs, Silver(4): 8B. 8T
| SKU | LOSA9115 |
| Barcode # | 660132013462 |
| Brand | LOSI |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |