Team Associated 13mm REAR SHOCK SPRINGS, GRAY 91949
or 4 payments of $4.25 with
Info
Description
13mm REAR SHOCK SPRINGS, GRAY
Team Associated 13mm Rear Shock Spring. These optional springs are intended for the Team Associated B6.4D and the B6.4. Package includes two springs
compatibility:
- Team Associated RC10 B74.2
- Team Associated RC10 B74.2D
- Team Associated RC10B6.4
- Team Associated RC10B6.4D
Description
Specifications13mm REAR SHOCK SPRINGS, GRAY
Team Associated 13mm Rear Shock Spring. These optional springs are intended for the Team Associated B6.4D and the B6.4. Package includes two springs
compatibility:
- Team Associated RC10 B74.2
- Team Associated RC10 B74.2D
- Team Associated RC10B6.4
- Team Associated RC10B6.4D
13mm REAR SHOCK SPRINGS, GRAY
Team Associated 13mm Rear Shock Spring. These optional springs are intended for the Team Associated B6.4D and the B6.4. Package includes two springs
compatibility:
- Team Associated RC10 B74.2
- Team Associated RC10 B74.2D
- Team Associated RC10B6.4
- Team Associated RC10B6.4D
| SKU | ASS91949 |
| Barcode # | 784695919495 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock