On Sale
10% OFF
SKU: ass91618
team associated FT 3x23 Shock Shaft V2, chrome
$29.43
or 4 payments of $7.36 with
Info
Price Matchup
Description
team associated FT 3x23 Shock Shaft V2, chrome is a spare part for team associated B64D.
Package includes
- two shock shafts
- hardware.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
Description
Specificationsteam associated FT 3x23 Shock Shaft V2, chrome is a spare part for team associated B64D.
Package includes
- two shock shafts
- hardware.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
Description
team associated FT 3x23 Shock Shaft V2, chrome is a spare part for team associated B64D.
Package includes
- two shock shafts
- hardware.
Compatible with these Rc Vehicles.
- RC10B6
- RC10B64
- RC10B64D
- RC10B6D
Specifications
| SKU | ass91618 |
| Barcode # | 784695916180 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0160kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ