team associated FT Blue Countersunk Washers
or 4 payments of $3.51 with
Info
Description
team associated FT Blue Countersunk Washers is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of ten replacement blue anodized countersunk washers from Team Associated.
compatible with these RC vehicles.
- RC10B4.2
- RC10R5.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC12R5.2
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8B3
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T
- RC8T3
- RC8T3e
- RC8Te
- SC10
- SC10.2
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
- TC7
- TC7.1
Description
Specificationsteam associated FT Blue Countersunk Washers is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of ten replacement blue anodized countersunk washers from Team Associated.
compatible with these RC vehicles.
- RC10B4.2
- RC10R5.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC12R5.2
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8B3
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T
- RC8T3
- RC8T3e
- RC8Te
- SC10
- SC10.2
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
- TC7
- TC7.1
team associated FT Blue Countersunk Washers is a spare part for team associated RC vehicles.
This is a pack of ten replacement blue anodized countersunk washers from Team Associated.
compatible with these RC vehicles.
- RC10B4.2
- RC10R5.1
- RC10T4.2
- RC10T4.3
- RC12R5.2
- RC8
- RC8.2
- RC8.2e
- RC8B
- RC8B3
- RC8B3.1
- RC8B3.1e
- RC8B3e
- RC8Be
- RC8T
- RC8T3
- RC8T3e
- RC8Te
- SC10
- SC10.2
- SC8
- SC8.2e
- SC8e
- TC7
- TC7.1
| SKU | ass89229 |
| Barcode # | 784695892293 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.1020kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock