Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
This is a pack of two Du-Bro 3-1/4" Treaded Lite Wheels. These wheels feature a 5/32 in (4mm) axle, and are lightweight, shock absorbing, fuel resistant and built extremely tough.
Description
SpecificationsThis is a pack of two Du-Bro 3-1/4" Treaded Lite Wheels. These wheels feature a 5/32 in (4mm) axle, and are lightweight, shock absorbing, fuel resistant and built extremely tough.
This is a pack of two Du-Bro 3-1/4" Treaded Lite Wheels. These wheels feature a 5/32 in (4mm) axle, and are lightweight, shock absorbing, fuel resistant and built extremely tough.
| SKU | dbr325tl |
| Barcode # | 11859100537 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |