Description
90015 (#) (10 gram) Super Unix Adhesive
| SKU | PT-90015 |
| Barcode # | 0 73754 90015 5 |
| Brand | ZAP |
Super Glue Superunix bonds all Material - including foam and paper
Shock and vibration proof Super Glue
Super Glue with Maximum strength - 2800 psi
Instant Glue - sets in 10 seconds
Odorless and no irritant Super Glue
Description
Specifications90015 (#) (10 gram) Super Unix Adhesive
| SKU | PT-90015 |
| Barcode # | 0 73754 90015 5 |
| Brand | ZAP |
Super Glue Superunix bonds all Material - including foam and paper
Shock and vibration proof Super Glue
Super Glue with Maximum strength - 2800 psi
Instant Glue - sets in 10 seconds
Odorless and no irritant Super Glue
90015 (#) (10 gram) Super Unix Adhesive
| SKU | PT-90015 |
| Barcode # | 0 73754 90015 5 |
| Brand | ZAP |
Super Glue Superunix bonds all Material - including foam and paper
Shock and vibration proof Super Glue
Super Glue with Maximum strength - 2800 psi
Instant Glue - sets in 10 seconds
Odorless and no irritant Super Glue
| SKU | PT-90015 |
| Barcode # | 0 73754 90015 5 |
| Brand | ZAP |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock