On Sale
5% OFF
or 4 payments of $3.33 with
Info
Description
Revell Contacta Professional Glue 25g 39604
Description
SpecificationsRevell Contacta Professional Glue 25g 39604
Revell Contacta Professional Glue 25g 39604
| SKU | 62-39604 |
| Barcode # | 42018803 |
| Brand | revell |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |