On Sale
5% OFF
or 4 payments of $12.82 with
Info
Description
Academy 12448 1/72 SR-71 Blackbird Plastic Model Kit
Description
SpecificationsAcademy 12448 1/72 SR-71 Blackbird Plastic Model Kit
Academy 12448 1/72 SR-71 Blackbird Plastic Model Kit
| SKU | ACA-12448 |
| Barcode # | 603550016271 |
| Brand | Academy |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |