Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
Alum. Steering Set, B5
This is an optional Team Associated Factory Team Aluminum Steering Set. Package includes left and right side steering rack arms.
This part fits the following vehicles:
Description
SpecificationsAlum. Steering Set, B5
This is an optional Team Associated Factory Team Aluminum Steering Set. Package includes left and right side steering rack arms.
This part fits the following vehicles:
Alum. Steering Set, B5
This is an optional Team Associated Factory Team Aluminum Steering Set. Package includes left and right side steering rack arms.
This part fits the following vehicles:
| SKU | ASS91392 |
| Barcode # | 784695913929 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0160kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |