Description
APEX 2 SIDE RAILS AND TOWER CO
Team Associated Apex2 Side Rails and Shock Tower Covers. These replacement side rails are intended for the Team Associated Apex2. Package includes two side rails and two shock tower covers.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
Description
SpecificationsAPEX 2 SIDE RAILS AND TOWER CO
Team Associated Apex2 Side Rails and Shock Tower Covers. These replacement side rails are intended for the Team Associated Apex2. Package includes two side rails and two shock tower covers.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
APEX 2 SIDE RAILS AND TOWER CO
Team Associated Apex2 Side Rails and Shock Tower Covers. These replacement side rails are intended for the Team Associated Apex2. Package includes two side rails and two shock tower covers.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
| SKU | ASS31857 |
| Barcode # | 784695318571 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock