Description
Apex2 Ring and Pinion Gear
Team Associated Apex2 Ring & Pinion Gear. These replacement gears are intended for the Team Associated Apex2. Package includes one ring gear and one pinion gear.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
Description
SpecificationsApex2 Ring and Pinion Gear
Team Associated Apex2 Ring & Pinion Gear. These replacement gears are intended for the Team Associated Apex2. Package includes one ring gear and one pinion gear.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
Apex2 Ring and Pinion Gear
Team Associated Apex2 Ring & Pinion Gear. These replacement gears are intended for the Team Associated Apex2. Package includes one ring gear and one pinion gear.
This part fits the following vehicles:
- Apex2
- Apex2 Sport
- Apex2 Sport A550
- Apex2 Sport Nissan Z
- Apex2 Sport ST550
| SKU | ASS31887 |
| Barcode # | 784695318878 |
| Brand | TEAM ASSOCIATED |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock