PROTOFORM 1/10 Nissan GT-R R35 Pro Mod Tough-Color Gray Body: Drag Car - PR1585-14
SKU: PR1585-14
$47.52
or 4 payments of $23.51 with
Info
Description
This Aluminium Shock Set, is compatible with the Arrma Vorteks 4X4 3S BLX RC Stadium Truck.
Description
SpecificationsThis Aluminium Shock Set, is compatible with the Arrma Vorteks 4X4 3S BLX RC Stadium Truck.
This Aluminium Shock Set, is compatible with the Arrma Vorteks 4X4 3S BLX RC Stadium Truck.
| SKU | ARA330734 |
| Barcode # | 5052127039741 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.2100kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |