Arrma 117mm Shock Set, Kraton 6S EXB
or 4 payments of $46.78 with
Info
Description
This Shock Set provides a pair of assembled shock absorbers filled with high-quality silicone shock oil for fast and efficient shock replacement on the Arrma 1/8 Kraton 6S BLX 4X4 EXtreme Bash Speed Monster Truck (ARA8708T1).
Description
SpecificationsThis Shock Set provides a pair of assembled shock absorbers filled with high-quality silicone shock oil for fast and efficient shock replacement on the Arrma 1/8 Kraton 6S BLX 4X4 EXtreme Bash Speed Monster Truck (ARA8708T1).
This Shock Set provides a pair of assembled shock absorbers filled with high-quality silicone shock oil for fast and efficient shock replacement on the Arrma 1/8 Kraton 6S BLX 4X4 EXtreme Bash Speed Monster Truck (ARA8708T1).
| SKU | ARA330848 |
| Barcode # | 5052127048248 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock