Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
Description
This high-quality Slipper Spring provides an ideal replacement part for your Arrma 1/8 Infraction 4WD MEGA Resto-Mod Truck (ARA4215V3), Arrma 1/8 Infraction 4x4 3S BLX 4WD All-Road Street Bash Resto-Mod Truck (ARA4315V3) and the Arrma 1/8 Vendetta 4WD 3S BLX All-Road Speed Bash Racer (ARA4319V3).
Description
SpecificationsThis high-quality Slipper Spring provides an ideal replacement part for your Arrma 1/8 Infraction 4WD MEGA Resto-Mod Truck (ARA4215V3), Arrma 1/8 Infraction 4x4 3S BLX 4WD All-Road Street Bash Resto-Mod Truck (ARA4315V3) and the Arrma 1/8 Vendetta 4WD 3S BLX All-Road Speed Bash Racer (ARA4319V3).
This high-quality Slipper Spring provides an ideal replacement part for your Arrma 1/8 Infraction 4WD MEGA Resto-Mod Truck (ARA4215V3), Arrma 1/8 Infraction 4x4 3S BLX 4WD All-Road Street Bash Resto-Mod Truck (ARA4315V3) and the Arrma 1/8 Vendetta 4WD 3S BLX All-Road Speed Bash Racer (ARA4319V3).
| SKU | ARA311158 |
| Barcode # | 5052127044691 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0530kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |