Arrma 1/7 Felony BLX Street Bash All-Road RTR Orange - ARA7617V2T2
SKU: ARA7617V2T2
$1,139.99 5% off RRP
or 4 payments of $19.71 with
Info
Description
Arrma dBoots Hoons 53/107 2.9 Gold Belted 5-Spoke
Description
SpecificationsArrma dBoots Hoons 53/107 2.9 Gold Belted 5-Spoke
Arrma dBoots Hoons 53/107 2.9 Gold Belted 5-Spoke
| SKU | ARA550085 |
| Barcode # | 5052127037099 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.3760kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |