ARRMA Hinge Pin 3x48.5mm 4x4 (2) ARAC5029
or 4 payments of $2.13 with
Info
Description
These high-quality steel hinge pins provide direct replacement parts for your kit supplied items.FeaturesDurable steel for long-lasting performance - Precision manufactured for smooth operation and fast servicing SPECIFICATIONS: Diameter: 3mm Length: 48.5mm Includes2 x Hinge Pin 3x48.5mm
Description
SpecificationsThese high-quality steel hinge pins provide direct replacement parts for your kit supplied items.FeaturesDurable steel for long-lasting performance - Precision manufactured for smooth operation and fast servicing SPECIFICATIONS: Diameter: 3mm Length: 48.5mm Includes2 x Hinge Pin 3x48.5mm
These high-quality steel hinge pins provide direct replacement parts for your kit supplied items.FeaturesDurable steel for long-lasting performance - Precision manufactured for smooth operation and fast servicing SPECIFICATIONS: Diameter: 3mm Length: 48.5mm Includes2 x Hinge Pin 3x48.5mm
| SKU | ARAC5029 |
| Barcode # | 5052127030649 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock