On Sale
10% OFF
Description
Arrma Metal Diff Case, AR220050
Description
SpecificationsArrma Metal Diff Case, AR220050
Arrma Metal Diff Case, AR220050
| SKU | ARA220050 |
| Barcode # | 5052127034357 |
| Brand | Arrma |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |