On Sale
5% OFF
or 4 payments of $20.66 with
Info
Description
1967 Chevy C10 Body, Clear Precut: SCX24
Description
Specifications1967 Chevy C10 Body, Clear Precut: SCX24
1967 Chevy C10 Body, Clear Precut: SCX24
| SKU | AXI200001 |
| Barcode # | 605482496824 |
| Brand | axial |
| Shipping Weight | 0.0940kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |