On Sale
5% OFF
Description
B-Paddle 1/5 Rear Wheel and Tyre
Description
SpecificationsB-Paddle 1/5 Rear Wheel and Tyre
B-Paddle 1/5 Rear Wheel and Tyre
| SKU | LT3280B |
| Barcode # | 47106310258286 |
| Brand | LOUISE WORLD |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |