MJX 1/10 Hyper Go 4WD Brushless RC Monster Truck White - MJX-10208-W
SKU: MJX-10208-W
$399.00 7% off RRP
Description
Battery
Description
SpecificationsBattery
Battery
| SKU | WL104310-1218 |
| Barcode # | 8793000012815 |
| Brand | WL TOYS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |