MJX 1/16 Hyper Go 4WD Off-Road Brushless 2S Monster Truck - MJX-16209
SKU: MJX-16209
$158.99 12% off RRP
or 4 payments of $27.27 with
Info
Description
Brushed 1/10 rock crawler with 4WD drivetrain, and a top speed of 15 kmh (9 mph).
Don't let the kids miss out on all the scale RC fun! The WL Toys Jeep crawler is full of scale features to keep them amused for hours.
Need extra run time? Add this spare battery for your WL Toys 1/10 Crawler — Click here
Brushed 1/10 rock crawler with 4WD drivetrain, and a top speed of 15 kmh (9 mph).
Don't let the kids miss out on all the scale RC fun! The WL Toys Jeep crawler is full of scale features to keep them amused for hours.
Need extra run time? Add this spare battery for your WL Toys 1/10 Crawler — Click here
Brushed 1/10 rock crawler with 4WD drivetrain, and a top speed of 15 kmh (9 mph).
Don't let the kids miss out on all the scale RC fun! The WL Toys Jeep crawler is full of scale features to keep them amused for hours.
Need extra run time? Add this spare battery for your WL Toys 1/10 Crawler — Click here
| SKU | WL104311 |
| Barcode # | 8793000025839 |
| Brand | WL TOYS |
| Shipping Weight | 3.5500kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |