FlySky GT2B 3 Channel 2.4Ghz Car Remote Control With Receiver And Lipo Battery - FS-GT2B
SKU: fs-gt2b
$61.75 5% off RRP
or 4 payments of $29.75 with
Info
Description
Function Features: Full-scale forward, backward,left/right rudder,Special anti-tilt function, low battery alarm,speed up to 30KM/H, Motor water cooling system,Built-in avigation Rudder,Colorful lights(Red/Blue/Green &Cycle flash)
Function Features: Full-scale forward, backward,left/right rudder,Special anti-tilt function, low battery alarm,speed up to 30KM/H, Motor water cooling system,Built-in avigation Rudder,Colorful lights(Red/Blue/Green &Cycle flash)
Function Features: Full-scale forward, backward,left/right rudder,Special anti-tilt function, low battery alarm,speed up to 30KM/H, Motor water cooling system,Built-in avigation Rudder,Colorful lights(Red/Blue/Green &Cycle flash)
| SKU | UDI-017 |
| Barcode # | 8793000017438 |
| Brand | UDI RC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |