ProBoat Super Sonicwake 48inch 8S Self Righting Brushless RC Boat RTR - PRB08052
SKU: PRB08052
$1,549.99 3% off RRP
or 4 payments of $111.39 with
Info
Description
Description
Specifications
| SKU | KYO-40211T2 |
| Barcode # | 4548565381517 |
| Brand | kyosho |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |