0% OFF
or 4 payments of $12.71 with
Info
Description
Black Magic metered glow starter w/3300
Description
SpecificationsBlack Magic metered glow starter w/3300
Black Magic metered glow starter w/3300
| SKU | TM114203-33 |
| Barcode # | 4712758859675 |
| Brand | TEAM MAGIC |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |