Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $2.59 with
Info
Description
C.Y. 1/8 Air Filter (Black ) + Short Black elbow
Description
SpecificationsC.Y. 1/8 Air Filter (Black ) + Short Black elbow
C.Y. 1/8 Air Filter (Black ) + Short Black elbow
| SKU | MY5014-1S |
| Barcode # | 8793000013751 |
| Brand | MULTIACE |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |