On Sale
20% OFF
Price Matchup
Description
CA Replacement Tops (12)
This is a box of twelve Bob Smith Industries CA Bottle Tops. These bottle tops fit all 1/2, 1 and 2oz BSI CA Bottles. These bottle tops work best with BSI products
Description
SpecificationsCA Replacement Tops (12)
This is a box of twelve Bob Smith Industries CA Bottle Tops. These bottle tops fit all 1/2, 1 and 2oz BSI CA Bottles. These bottle tops work best with BSI products
Description
CA Replacement Tops (12)
This is a box of twelve Bob Smith Industries CA Bottle Tops. These bottle tops fit all 1/2, 1 and 2oz BSI CA Bottles. These bottle tops work best with BSI products
Specifications
| SKU | BSI312 |
| Barcode # | 7 07336 31200 4 |
| Brand | BOB SMITH |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
Stock Location
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock
In-stock items and stock levels are subject to continuous change; if a stock error occurs, you will be notified by our team. Items located in the (STORE) are dispatched within 1 to 3 working days. (WAREHOUSE) items may require an additional 1 to 4 working days for processing before dispatch. For items in our (INTERNATIONAL) warehouse, an extra 5 to 10 days of processing time may be required. In the event your order contains items from multiple warehouses, it will be held until all items have arrived in our store for shipment. Rest assured, our goal is to ensure you receive your orders as quickly and as safely as possible.
Have a Question?
Price Matchup
Have a Question?
FAQ