On Sale
10% OFF
Description
Capacitor Module-Non Polarity-Stock
Description
SpecificationsCapacitor Module-Non Polarity-Stock
Capacitor Module-Non Polarity-Stock
| SKU | HW30840004 |
| Barcode # | 6938994400367 |
| Brand | HOBBYWING |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |