On Sale
5% OFF
Description
CNC Clutch Bell 15T
Description
SpecificationsCNC Clutch Bell 15T
CNC Clutch Bell 15T
| SKU | HB-84054 |
| Barcode # | 4711605961226 |
| Brand | HOBAO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |