On Sale
5% OFF
Description
DELUXE MATERIALS AD11 SPEEDBOND 500G
Description
SpecificationsDELUXE MATERIALS AD11 SPEEDBOND 500G
DELUXE MATERIALS AD11 SPEEDBOND 500G
| SKU | DM-AD11 |
| Barcode # | 5060243900104 |
| Brand | Deluxe Materials |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |