On Sale
5% OFF
or 4 payments of $8.79 with
Info
Description
DELUXE MATERIALS AD9 ALIPHATIC RESIN 500G X 1
Description
SpecificationsDELUXE MATERIALS AD9 ALIPHATIC RESIN 500G X 1
DELUXE MATERIALS AD9 ALIPHATIC RESIN 500G X 1
| SKU | DM-AD9 |
| Barcode # | 5060243900081 |
| Brand | Deluxe Materials |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |