Evergreen 9230 White Polystyrene Sheet 0.030 x 11 x 14" / 0.76mm x 28cm x 36cm (8)
SKU: EVE-09230
$68.32 5% off RRP
or 4 payments of $0.54 with
Info
Description
(DG) C 23 BALSA CEMENT IN 25ML TUBE (OUTER CARTON 48)
Description
Specifications(DG) C 23 BALSA CEMENT IN 25ML TUBE (OUTER CARTON 48)
(DG) C 23 BALSA CEMENT IN 25ML TUBE (OUTER CARTON 48)
| SKU | C23-25ML |
| Barcode # | 9326063004085 |
| Brand | OZZIETRADERS |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |