DUBRO 125 MOUNTNG BOLTS & NUTS 2-56 X 1/2 (4 PCS PER PACK)
or 4 payments of $1.19 with
Info
Description
DUBRO 125 MOUNTNG BOLTS & NUTS 2-56 X 1/2 (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four DuBro 2-56 x 1/2 Mounting Bolts & Nuts. For mounting engines. Includes 4 each of bolts, flat washers, lock washers, and blind nuts.
Description
SpecificationsDUBRO 125 MOUNTNG BOLTS & NUTS 2-56 X 1/2 (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four DuBro 2-56 x 1/2 Mounting Bolts & Nuts. For mounting engines. Includes 4 each of bolts, flat washers, lock washers, and blind nuts.
DUBRO 125 MOUNTNG BOLTS & NUTS 2-56 X 1/2 (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four DuBro 2-56 x 1/2 Mounting Bolts & Nuts. For mounting engines. Includes 4 each of bolts, flat washers, lock washers, and blind nuts.
| SKU | DBR125 |
| Barcode # | 11859001254 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock