Description
DUBRO 133 BLIND NUTS 2-56 (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four Du-Bro 2-56 Blind Nuts. Du-Bro's permanent mount blind nuts can be used to mount engines, landing gear, cowls, hatches, etc. The perfect mounting nut for hard to reach areas. Zinc plated.
Features:
- 4 per package
- zinc plated
Description
SpecificationsDUBRO 133 BLIND NUTS 2-56 (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four Du-Bro 2-56 Blind Nuts. Du-Bro's permanent mount blind nuts can be used to mount engines, landing gear, cowls, hatches, etc. The perfect mounting nut for hard to reach areas. Zinc plated.
Features:
- 4 per package
- zinc plated
DUBRO 133 BLIND NUTS 2-56 (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four Du-Bro 2-56 Blind Nuts. Du-Bro's permanent mount blind nuts can be used to mount engines, landing gear, cowls, hatches, etc. The perfect mounting nut for hard to reach areas. Zinc plated.
Features:
- 4 per package
- zinc plated
| SKU | DBR133 |
| Barcode # | 011859001339 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock