DUBRO 179 SOCKET BOLT W/LK NUTS 6-32 X 1in (4 PCS PER PACK)
or 4 payments of $1.43 with
Info
Description
DUBRO 179 SOCKET BOLT W/LK NUTS 6-32 X 1in (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four replacement 6-32x1" socket head cap screws with lock nuts and washers from Du-Bro Racing products.
Description
SpecificationsDUBRO 179 SOCKET BOLT W/LK NUTS 6-32 X 1in (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four replacement 6-32x1" socket head cap screws with lock nuts and washers from Du-Bro Racing products.
DUBRO 179 SOCKET BOLT W/LK NUTS 6-32 X 1in (4 PCS PER PACK)
This is a pack of four replacement 6-32x1" socket head cap screws with lock nuts and washers from Du-Bro Racing products.
| SKU | DBR179 |
| Barcode # | 11859001797 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockIn Stock
-
Warehouse StockIn Stock