DUBRO 216 KWIK-HINGE SLOTTER (1 PC PER PACK)
or 4 payments of $2.27 with
Info
Description
DUBRO 216 KWIK-HINGE SLOTTER (1 PC PER PACK)
Centers & guides for perfectly aligned slots for any hinge. 3 blades fit No. 2 X-Acto handle. 3 snap-on jig guides. 1 per package.
Key Features:
- 1 per package
Description
SpecificationsDUBRO 216 KWIK-HINGE SLOTTER (1 PC PER PACK)
Centers & guides for perfectly aligned slots for any hinge. 3 blades fit No. 2 X-Acto handle. 3 snap-on jig guides. 1 per package.
Key Features:
- 1 per package
DUBRO 216 KWIK-HINGE SLOTTER (1 PC PER PACK)
Centers & guides for perfectly aligned slots for any hinge. 3 blades fit No. 2 X-Acto handle. 3 snap-on jig guides. 1 per package.
Key Features:
- 1 per package
| SKU | DBR216 |
| Barcode # | 11859002169 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock