DUBRO 2320 3MM MONSTER LINKS (12 PCS PER PACK)
or 4 payments of $18.64 with
Info
Description
DUBRO 2320 3MM MONSTER LINKS (12 PCS PER PACK)
The DU-BRO 3mm Monster Ball Links offer smooth friction-free operation with unsurpassed quality and durability. Package includes twelve ball links.
Description
SpecificationsDUBRO 2320 3MM MONSTER LINKS (12 PCS PER PACK)
The DU-BRO 3mm Monster Ball Links offer smooth friction-free operation with unsurpassed quality and durability. Package includes twelve ball links.
DUBRO 2320 3MM MONSTER LINKS (12 PCS PER PACK)
The DU-BRO 3mm Monster Ball Links offer smooth friction-free operation with unsurpassed quality and durability. Package includes twelve ball links.
| SKU | DBR2320 |
| Barcode # | 11859023201 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock