DUBRO 2322 3MM HEAVY DUTY BALL LINKS (12 PCS PER PACK)
or 4 payments of $16.70 with
Info
Description
DUBRO 2322 3MM HEAVY DUTY BALL LINKS (12 PCS PER PACK)
This pack of twelve DuBro 3mm Heavy Duty Ball Links offer smooth friction-free operation and provides solutions to many applications. These high quality ball links feature burnished, nickel plated brass balls for smooth operation. Complete with socket head cap screw, brass shim and nylon insert lock nut.
Features:
- Smooth friction-free operation
- High quality ball links
- Nickel plated brass balls
- Complete with socket head cap screw, brass shim and nylon insert lock nut.
Description
SpecificationsDUBRO 2322 3MM HEAVY DUTY BALL LINKS (12 PCS PER PACK)
This pack of twelve DuBro 3mm Heavy Duty Ball Links offer smooth friction-free operation and provides solutions to many applications. These high quality ball links feature burnished, nickel plated brass balls for smooth operation. Complete with socket head cap screw, brass shim and nylon insert lock nut.
Features:
- Smooth friction-free operation
- High quality ball links
- Nickel plated brass balls
- Complete with socket head cap screw, brass shim and nylon insert lock nut.
DUBRO 2322 3MM HEAVY DUTY BALL LINKS (12 PCS PER PACK)
This pack of twelve DuBro 3mm Heavy Duty Ball Links offer smooth friction-free operation and provides solutions to many applications. These high quality ball links feature burnished, nickel plated brass balls for smooth operation. Complete with socket head cap screw, brass shim and nylon insert lock nut.
Features:
- Smooth friction-free operation
- High quality ball links
- Nickel plated brass balls
- Complete with socket head cap screw, brass shim and nylon insert lock nut.
| SKU | DBR2322 |
| Barcode # | 11859023225 |
| Brand | DUBRO |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000064000m3 |
-
Store StockBackorder
-
Warehouse StockIn Stock